Witamy na nowej stronie Klubu Sportowego BESKIDY, który od roku 1999 działa na terenie Bielska-Białej i okolic. Podstawowy zakres naszej działalności to szeroko rozumiane szkolenie narciarskie. Nasi podopieczni to zawodnicy startujący w zawodach Pucharu Polski, a także Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych. Dzięki licznym sukcesom indywidualnym odniesionym w tych formach rywalizacji wielu z nich zostało powołanych w skład reprezentacji Polski w kategorii juniorów młodszych i młodzików, dzięki czemu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności także w czasie zawodów międzynarodowych.

Sukcesy indywidualne to także stopniowe budowanie pozycji naszego klubu, który od początku swojej działalności zajmuje czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski.

Wspomniane osiągnięcia to chyba najlepsza rekomendacja dla naszej działalności, a zarazem gwarancja profesjonalizmu w przygotowaniu młodych adeptów tej dyscypliny sportu do startu w zawodach.

Oprócz działalności typowo wyczynowej prowadzimy także szkolenie dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem, poza tym organizujemy zajęcia mające na celu doskonalenie techniki jazdy sportowej.
Uczestnicy naszych zajęć mają szansę na rywalizację z zawodnikami z pozostałych klubów w ramach tak zwanych Beskidzkich Nadziei, zawodów organizowanych przez Śląsko-Beskidzki Związek Narciarski.

Nasz klub jest kuźnią talentów, stwarza szansę na rozpoczęcie kariery zawodniczej, ale to także, a może przede wszystkim, sposób na zdrowy tryb życia dla Państwa dzieci. Dzięki proponowanemu przez nas szerokiemu zakresowi zajęć ruchowych ich rozwój w tak ważnym dla nich okresie może przebiegać w sposób harmonijny.

KS BESKIDY to przygoda na całe życie, szkoła charakteru, dyscyplina, samodzielność i dużo dobrej zabawy w ciągu całego roku szkolnego, a także w czasie obozów sportowych organizowanych w sezonie zimowym i letnim.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.